http://www.turysci.info

:: Apartamenty Orial Fi
Artykuł dodany przez: xavi (2007-07-26 11:18:56)

Apartamenty Orial Fi - apartament, informacje, opisy, zdj─Öcia

    Orial Fi to apartamentowiec znajduj─ůcy si─Ö w Bibione, w odleg┼éo┼Ťci 300-400 metrów od morza, w centrum miejscowo┼Ťci.

    Specyficzn─ů cech─ů jest to, ┼╝e trudno wogóle go znale┼║─ç - nawet pilotka z map─ů mia┼éa z tym problem, a my to ju┼╝ b┼éakalismy jakie┼Ť pó┼é godziny. W ko┼äcu sie uda┼éo I odnale┼║lismy tabliczk─Ö z napisem Orial Fi. Budynek ma jedno pietro I cztery odzielne pomieszczenia. Ka┼╝dy apartament sk┼éada si─Ö z du┼╝ego pomieszczenia, w którym si─Ö znaduje stolik wraz z krzes┼éami, meble, ┼éózko oraz sprz─Öt - ekspres do kawy, telewizor, mikrofalówka. Nastepnie jest kuchnia w której mamy ma┼é─ů kuchenk─Ö gazow─ů, lodówk─Ö oraz szafki. Dalej korytarz, a w nim drzwi do 3 pokojów oraz ┼éazienki. Pierwsze prowadz─ů do ┼éazienki, w której jest prysznic z os┼éonk─ů, kibelek, urz─ůdzenie do mycia pupy :), lustro, zlew. W┼Ťród trzech pokojów dwa s─ů ma┼é┼╝e┼äskie tj. jedno du┼╝e ┼éózko, szafa i jaka┼Ť ma┼éa szafeczka, a w trzecim znajduje si─Ö ┼éó┼╝ko pi─Ötrowe, czyli ogólnie apartament przewidziany jest na 6 osób. W jednym z pokojów ma┼é┼╝e┼äskich znajduje si─Ö sejf (bez ┼╝adnych dop┼éat)

    Je┼Ťli chodzi o wskazówki to nie jest ich wiele bo to apartamentowiec przecie┼╝. Przede wszystkim pami─Ötajcie, ┼╝e sztu─çce s─ů schowane w pu┼éce, która znajduje si─Ö pod sto┼éem. Uwa┼╝ajcie na korki - cz─Östo wyskakuj─ů, wystarczy mikrofalówka + telewizor + discman I macie zapewnion─ů podró┼╝ do "prze┼é─ůczarki". Orial Fi nie ma swojego kontenera - musiscie biega─ç ze ┼Ťmieciami do s─ůsiadów. Poni┼╝ej kilka fotek - po klikni─Öciu otwieraj─ů si─Ö w nowym oknie:
adres tego artykułu: http://www.turysci.info/articles.php?id=63