turyœci
menu menu

Menu główne
Strona głowna Patronat medialny Logowanie Nasze recenzje Informacje prasowe Mapa strony Kontakt Linki
Turyści
Wypoczynek
Informacje o hotelach
Na forum
Szukaj na stronie

Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1

statystyka
subskrypcja
informacje o nowych wersjach na twój mail!
Partnerzy
Wyjeżdżasz na narty? Sprawdź czy masz odpowiednie ubezpieczenie!
27.02.2017
Czasami cały rok z niecierpliwością czeka się na zimowy urlop. Perspektywa białego szaleństwa, szusowanie na świetnie przygotowanych stokach jest bardzo kusząca. Dlatego też wiele osób rezygnuje z urlopu w lecie i zamienia go na urlop w zimie, bądź dzieli dni wolne na dwie części, tak aby móc odpocząć o różnych porach roku.

Zimą najczęściej urlopują zapaleni narciarze, osoby aktywne fizycznie, miłośnicy ruchu i zdrowego stylu życia. Ruch jest lekarstwem na wiele dolegliwości. Szusowanie na nartach ma świetny wpływ na całe ciało. Psychika również odpoczywa. Taki aktywny relaks należy się od czasu do czasu każdej zapracowanej osobie.

Zanim jednak wyruszy się na stok należy się w odpowiedni sposób przygotować. Należy oczywiście zacząć od przeglądu sprzętu, czy nie wymaga naprawy, czy jest kompletny. Nie ma nic gorszego, niż gdy przed samym wyjazdem okazuje się, że sprzęt jest wadliwy i wtedy na ostatnią chwilę szuka się serwisu, który znajdzie czas i się nim zajmie. Kolejnym krokiem jaki należy podjąć przed wyjazdem urlopowym jest ubezpieczenie na narty. Teraz nie ma już problemu z zamówieniem dogodnego pakietu nawet przez Internet. Nie trzeba już jechać do biura ubezpieczyciela, stać w kolejkach. Nie ma już wymówki, że nie ma się czasu, nie ma czym pojechać. Wygodnie w domu, przy pomocy komputera podłączonego do Internetu można zamówić ubezpieczenie na narty.

Z powodzeniem dogodny pakiet można zamówić na stronie nrnf.pl. No Risk No Fun oferuje dogodne, różnorodne pakiety ubezpieczeniowe, tak aby każdy miał wybór i mógł wykupić taki zestaw, które będzie odpowiadał jego potrzebom. Najchętniej wybieranymi pakietami są takie które zawierają NNW czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ten element polisy bywa przydatny podczas wycieczek, wówczas, gdy suma podstawowego ubezpieczenia jest niewielka. Dzięki ustalonemu limitowi można otrzymać świadczenie pieniężne po powrocie do Polski oraz na zakończenie leczenia, a nie wyłącznie na bieżące pokrycie kosztów, które zostały wygenerowane na terenie szpitala znajdującego się poza terenem RP.

Kolejnym szczególnie przydatnym elementem polisy jest pakiet assistance. Obejmuje on całodobowy dyżur Centrum Alarmowego, udzielanie praktycznych informacji na temat zalecanych szczepień, przepisów celnych, jak również informacji o bazie noclegowej. Również w przypadku utraty dokumentów bądź kart kredytowych Centrum Alarmowe pomoże w zablokowaniu kont bankowych. To tylko wybrane możliwości pomocy, którą można uzyskać dzięki pakietowi Assistance. Więcej informacji na jego temat można znaleźć w OWU czyli Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia

Do wyboru skonstruowanych jest kilka wariantów ubezpieczenia zawierających mniej, bądź więcej elementów ochrony. Pozostałymi elementami mogą być:

  • odpowiedzialność cywilna w sporcie;

  • ochrona przed kradzieżą bagażu, bądź jego zgubieniem;

  • pokrycie kosztów leczenia;

  • ubezpieczenie sprzętu sportowego;

  • pokrycie kosztów ratownictwa;

Niezależnie od wybranego wariantu ubezpieczenia, każdy może otrzymać ubezpieczenie w zakresie kosztów rezygnacji z podróży. Ubezpieczenie na narty powinno również zostać wybrane na określone terytorium. Warto zamówić takie ubezpieczenie, szczególnie, że można to zrobić w domu online.

Dodał: xavi | Komentarzy[0]
Turysci na Facebooku

Biura podróży - opinie
Reklama
Ankieta
Gdzie w 2014 roku na wakacje?
Egipt
Tunezja
Turcja
Hiszpania
Grecja
Chorwacja
Bułgaria
Włochy
Inny kierunek
Niestety - zabraknie środków na

[wyniki | ankiety]
Najpopularniejze wyjazdy
Kalendarz
Luty
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
© 2004 turysci.info. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.026 | powered by jPORTAL 2