Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Strona Główna Forum turystyczne serwisu www.turysci.info
Kurorty, hotele, biura - opinie w jednym miejscu!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka miejscowo?? nad morzem?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Dalej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Strona Główna -> Co warto zobaczyć?
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Misiek

PostWysłany: 2009-07-11, 16:35    Temat postu: Jaka miejscowo?? nad morzem? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, chcia?bym wam zada? pytanie: jak? miejscowo?? uwa?acie za najlepszy kurort nad morzem Ba?tyckim. Mile widziane jakie? uzasadnienie.
Ja osobi?cie kilka lat temu by?em w Ko?obrzegu i musz? przyzna? ?e by?o naprawd? niesamowicie. Mi?a obs?uga w hotelu, pi?kna pla?a i panie na niej:p Bardzo dobrze wspominam czas tamtego urlopu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PodPalmami

PostWysłany: 2009-11-17, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj powinno posypac si? bardzo du?o opinii,bo ka?dy pochwali miejscowo?c w której by? i swój pensjonat. Musisz kierowac si? w?asnym zdaniem i rozs?dkiem.
zyonek

PostWysłany: 2010-07-06, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem ja nie moge pochwali? swojego pensjonatu w Ustce. "Pan dyrektor", bo przy kazji prowadzi te? w?asn? firm?, nie tylko strasznie si? odnosi? do swoich pracowników, ale nawet i do go?ci! Gdyby nie fakt, ?e planowali?my te wakacje od kilku miesi?cy i pokoje by?y bardzo przytulne a obs?uga mimo takiego szefa bardzo kulturalna, to od razu by?my z takich us?ug zrezygnowali.
W tamtyk roku byli?my w Dziwnówku w osodku Sedyko i nie mamy na co narzeka?. Blisko pla?y, korzystne ceny i ogrodzony o?rodek, wi?c mo?na spokojnie jecha? z dzie?mi.
Powrót do góry
Orlik

PostWysłany: 2010-07-08, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi si? bardzo podoba Sopot, ale poza sezonem kiedy nie ma tam ludzi. Molo jest pi?kne, miasteczko naprawd? czaruje tymi uroczymi budynkami. Zabudowa naprawd? godna podziwu. Kiedy Sopot jest wyludniony naprawd? warto tam pojecha?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
amros

PostWysłany: 2010-07-08, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, Sopot jest bardzo ?adny, nawet jak na miejsce tak bogato turystyczne, praktycznie wcale niezniszczone. Latarnia morska a raczej latarnia widokowa daje ?wietny widok na krajobraz no i przede wszystkim na samo morze. Ja jednak wol? tam je?dzi? w okresie letnim, jak na molo graj? darmowe filmy
Powrót do góry
zyonek

PostWysłany: 2010-07-08, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mia?em okazj? by? w Sopocie na jedn? noc w Grand Hotelu w ramach nagrody. I powiem, ?e takiej nocy jak tam to nigdzie indziej nie prze?y?em. Faktycznie hotel zas?uguje na renom? tak?, jak? ma, natychmiastowa obs?uga, dobre jedzenie, dos?ownie kilka metrów na pla?? i te pokoje...
Wtedy zazdro?ci?em ludziom, których sta? na wakacje w takich apartamentach.
Powrót do góry
u-seo24

PostWysłany: 2010-08-08, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to miejscowo?? jak Dar?owo, a w niej dar?owek gdzie jest przepi?kny klimat -sk?adany most i do tego przepi?kne miasto, ju? mi si? przypominaj? salony gier czy fajne imprezki na pla?ach gdzie cz?sto odbywaj? si? w?asnie tam do tego ten klimat - gdzie przez miejscowo?ci porusza? si? mo?na kolejkami ;)
Powrót do góry
HotelOrlik_pl

PostWysłany: 2010-08-16, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu by?e w Ko?obrzegu i W?adys?awowie,ale nie jestem jako? pozytywnie nastawiony do tych miejscowo?ci,s? sympatyczne ale nic wi?cej. Mo?e to wynika st?d,?e nie bardzo lubi? nasze morze.
monika.mantur

PostWysłany: 2010-08-22, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?li mam si? wypowiedzie?, to ?eba albo dar?ówek to jedyne miejscowosci do których ch?tnie bym wróci?a by ponownie si? tam zabawi?. Do tego wspania?e plaze, mi?ej miasto! Cud malina, w samym dar?owie ZWODZONY MOST co dla niektórych, wydaje si? by? niewiarygodne na 1 rzut oka i przep?ywajace statki!
Powrót do góry
HotelOrlik_pl

PostWysłany: 2010-09-13, 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zachwalane s? takze Mi?dzyzdroje,ale podobno ceny noclegów prezentuj? si? dosyc wysoko. Zawsze mo?na wybrac mniej zat?oczon? miejscowo??,jak np Mi?dzywodzie.
yaska

PostWysłany: 2011-01-26, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oprócz Trójmiasta polecam ?eb?, a je?li kto? chce spokojnej okolicy to Rowy, idealne na wypad z dzie?mi
Powrót do góry
michaltour

PostWysłany: 2011-01-31, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Rowy!
Osobi?cie by?em ju? parokrotnie. Fantastyczna miejscowo??. Cicho, spokojnie, graniczy ze S?owi?skim Parkiem Narodowym, tylko wypoczywa?......
Ceny te? przyzwoite, je?eli to kogo? b?dzie interesowa?o.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrek

PostWysłany: 2011-02-04, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dar?ówko !!! Super miejscowosc polecam !!!
Powrót do góry
meggi

PostWysłany: 2011-02-04, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By?am,widzia?am potwierdzam. Dar?ówko jest super,nie mo?na si? tam nudzi?
Powrót do góry
zypolek
Administrator

PostWysłany: 2011-02-09, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z polskich miejscowo?ci widzia?em wy??cznie Mielno. Je?li kto? lubi imprezowa? to miejsce to jest wr?cz idealne
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Strona Główna -> Co warto zobaczyć?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Dalej
Strona 1 z 4

Skocz do: