Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index Forum turystyczne serwisu www.turysci.info
Kurorty, hotele, biura - opinie w jednym miejscu!

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Jaka miejscowo?? nad morzem?
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Co warto zobaczyć?
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Misiek

PostPosted: 2009-07-11, 16:35    Post subject: Jaka miejscowo?? nad morzem? Reply with quote

Tak jak w temacie, chcia?bym wam zada? pytanie: jak? miejscowo?? uwa?acie za najlepszy kurort nad morzem Ba?tyckim. Mile widziane jakie? uzasadnienie.
Ja osobi?cie kilka lat temu by?em w Ko?obrzegu i musz? przyzna? ?e by?o naprawd? niesamowicie. Mi?a obs?uga w hotelu, pi?kna pla?a i panie na niej:p Bardzo dobrze wspominam czas tamtego urlopu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PodPalmami

PostPosted: 2009-11-17, 16:15    Post subject: Reply with quote

Tutaj powinno posypac si? bardzo du?o opinii,bo ka?dy pochwali miejscowo?c w której by? i swój pensjonat. Musisz kierowac si? w?asnym zdaniem i rozs?dkiem.
zyonek

PostPosted: 2010-07-06, 13:48    Post subject: Reply with quote

No nie wiem ja nie moge pochwali? swojego pensjonatu w Ustce. "Pan dyrektor", bo przy kazji prowadzi te? w?asn? firm?, nie tylko strasznie si? odnosi? do swoich pracowników, ale nawet i do go?ci! Gdyby nie fakt, ?e planowali?my te wakacje od kilku miesi?cy i pokoje by?y bardzo przytulne a obs?uga mimo takiego szefa bardzo kulturalna, to od razu by?my z takich us?ug zrezygnowali.
W tamtyk roku byli?my w Dziwnówku w osodku Sedyko i nie mamy na co narzeka?. Blisko pla?y, korzystne ceny i ogrodzony o?rodek, wi?c mo?na spokojnie jecha? z dzie?mi.
Back to top
Orlik

PostPosted: 2010-07-08, 15:11    Post subject: Reply with quote

Mi si? bardzo podoba Sopot, ale poza sezonem kiedy nie ma tam ludzi. Molo jest pi?kne, miasteczko naprawd? czaruje tymi uroczymi budynkami. Zabudowa naprawd? godna podziwu. Kiedy Sopot jest wyludniony naprawd? warto tam pojecha?.
Back to top
View user's profile Send private message
amros

PostPosted: 2010-07-08, 17:30    Post subject: Reply with quote

Owszem, Sopot jest bardzo ?adny, nawet jak na miejsce tak bogato turystyczne, praktycznie wcale niezniszczone. Latarnia morska a raczej latarnia widokowa daje ?wietny widok na krajobraz no i przede wszystkim na samo morze. Ja jednak wol? tam je?dzi? w okresie letnim, jak na molo graj? darmowe filmy
Back to top
zyonek

PostPosted: 2010-07-08, 19:38    Post subject: Reply with quote

Mia?em okazj? by? w Sopocie na jedn? noc w Grand Hotelu w ramach nagrody. I powiem, ?e takiej nocy jak tam to nigdzie indziej nie prze?y?em. Faktycznie hotel zas?uguje na renom? tak?, jak? ma, natychmiastowa obs?uga, dobre jedzenie, dos?ownie kilka metrów na pla?? i te pokoje...
Wtedy zazdro?ci?em ludziom, których sta? na wakacje w takich apartamentach.
Back to top
u-seo24

PostPosted: 2010-08-08, 13:55    Post subject: Reply with quote

jak dla mnie to miejscowo?? jak Dar?owo, a w niej dar?owek gdzie jest przepi?kny klimat -sk?adany most i do tego przepi?kne miasto, ju? mi si? przypominaj? salony gier czy fajne imprezki na pla?ach gdzie cz?sto odbywaj? si? w?asnie tam do tego ten klimat - gdzie przez miejscowo?ci porusza? si? mo?na kolejkami ;)
Back to top
HotelOrlik_pl

PostPosted: 2010-08-16, 13:46    Post subject: Reply with quote

Swego czasu by?e w Ko?obrzegu i W?adys?awowie,ale nie jestem jako? pozytywnie nastawiony do tych miejscowo?ci,s? sympatyczne ale nic wi?cej. Mo?e to wynika st?d,?e nie bardzo lubi? nasze morze.
monika.mantur

PostPosted: 2010-08-22, 18:21    Post subject: Reply with quote

Je?li mam si? wypowiedzie?, to ?eba albo dar?ówek to jedyne miejscowosci do których ch?tnie bym wróci?a by ponownie si? tam zabawi?. Do tego wspania?e plaze, mi?ej miasto! Cud malina, w samym dar?owie ZWODZONY MOST co dla niektórych, wydaje si? by? niewiarygodne na 1 rzut oka i przep?ywajace statki!
Back to top
HotelOrlik_pl

PostPosted: 2010-09-13, 09:47    Post subject: Reply with quote

Bardzo zachwalane s? takze Mi?dzyzdroje,ale podobno ceny noclegów prezentuj? si? dosyc wysoko. Zawsze mo?na wybrac mniej zat?oczon? miejscowo??,jak np Mi?dzywodzie.
yaska

PostPosted: 2011-01-26, 11:50    Post subject: Reply with quote

oprócz Trójmiasta polecam ?eb?, a je?li kto? chce spokojnej okolicy to Rowy, idealne na wypad z dzie?mi
Back to top
michaltour

PostPosted: 2011-01-31, 12:30    Post subject: Reply with quote

Polecam Rowy!
Osobi?cie by?em ju? parokrotnie. Fantastyczna miejscowo??. Cicho, spokojnie, graniczy ze S?owi?skim Parkiem Narodowym, tylko wypoczywa?......
Ceny te? przyzwoite, je?eli to kogo? b?dzie interesowa?o.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Piotrek

PostPosted: 2011-02-04, 18:08    Post subject: Reply with quote

Dar?ówko !!! Super miejscowosc polecam !!!
Back to top
meggi

PostPosted: 2011-02-04, 20:49    Post subject: Reply with quote

By?am,widzia?am potwierdzam. Dar?ówko jest super,nie mo?na si? tam nudzi?
Back to top
zypolek
Administrator

PostPosted: 2011-02-09, 14:48    Post subject: Reply with quote

Z polskich miejscowo?ci widzia?em wy??cznie Mielno. Je?li kto? lubi imprezowa? to miejsce to jest wr?cz idealne
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Forum turystyczne serwisu www.turysci.info Forum Index -> Co warto zobaczyć? All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum